Svatby na Ranči Dalu

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu? Ranč Dalu právě přijímá rezervace termínů na rok 2020.

Bližší informace na e-mailu: rancdalu@seznam.cz, tel.: 606 767 346 nebo při osobní návštěvě.

Na našem ranči můžete mít nejen hostinu, svatební párty, ale i obřad. Celé zázemí Ranče Dalu je vám k dispozici se vším, co nabízí.

Prostory venkovní i kryté, pódium s tanečním parketem, veranda s posezením a vnitřní restaurace s novou kuchyní, kde nabízíme kompletní jídelníček a samozřejmě výčep s širokou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů.

Co vás čeká?

Klid, pohoda, příjemná atmosféra uzavřené společnosti a pozornost všech příslušníků rodinného Ranče Dalu.

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu? Přejete si obřad venku a při náhlé změně počasí nechcete měnit místo? Pak se přijeďte podívat k nám, vyzkoušejte kuchyni a bar, prohlédněte si prostory a popovídejte s majiteli. Pak se rozhodněte…
Ranč Dalu přijímá rezervace termínů na rok 2018.
Možná jen hledáte místo pro rozlučku se svobodou anebo svatební hostinu s menším či velkým počtem hostů. Máme zkušenosti s pořádáním akcí pro deset i tři sta lidí a zázemí nám umožňuje je všechny posadit ke stolům a nabídnout jim menu.

svatební obřad a hostina Ranč Dalu

Přijeďte předem vyzkoušet naší kuchyni a přesvědčit se o možnostech a službách, které náš ranč nabízí.  Restaurace ranče je otevřena každý den. Po dohodě můžeme zprostředkovat oddávajícího, hudbu živou i reprodukovanou, květinovou výzdobu, dorty, fotografa a další související služby.

 

svatba Ranč Dalu

svatba Ranč Dalu

svatba Ranč Dalu