SVATBA NA RANČI DALU

Na našem ranči můžete mít nejen hostinu, svatební párty, ale i obřad. Celé zázemí Ranče Dalu je vám k dispozici se vším, co nabízí.

Prostory venkovní, kryté pódium s tanečním parketem, veranda s posezením a vnitřní restaurace s moderně vybavenou kuchyní, kde nabízíme kompletní jídelníček a samozřejmě výčep s širokou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů.

Co vás čeká? Klid, pohoda, příjemná atmosféra uzavřené společnosti a pozornost všech příslušníků rodinného Ranče Dalu.

Pro nabídku služeb je ideální osobní schůzka, kde probereme všechny podrobnosti a představy o Vašem svatebním dni, včetně cenové nabídky. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si setkání.  Tel: 606 767 345 – 6

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu? Přejete si obřad venku a při náhlé změně počasí nechcete měnit místo? Pak se přijeďte podívat k nám, vyzkoušejte kuchyni a bar, prohlédněte si prostory a popovídejte s majiteli. Pak se rozhodněte…
Ranč Dalu přijímá rezervace termínů na rok 2024.
Bližší informace na e-mailu: rancdalu@seznam.cz, tel.: 606 767 346 nebo při osobní návštěvě.

Přijeďte předem vyzkoušet naší kuchyni a přesvědčit se o možnostech a službách, které náš ranč nabízí.  Restaurace ranče je otevřena každý den. Po dohodě můžeme zprostředkovat oddávajícího, hudbu živou i reprodukovanou, květinovou výzdobu, dorty, fotografa a další související služby.

Wordpress Gallery Plugin Free Wordpress Gallery Plugin Free