SVATBA NA RANČI DALU

Na našem ranči můžete mít nejen hostinu, svatební párty, ale i obřad. Celé zázemí Ranče Dalu je vám k dispozici se vším, co nabízí.

Prostory venkovní, kryté pódium s tanečním parketem, veranda s posezením a vnitřní restaurace s moderně vybavenou kuchyní, kde nabízíme kompletní jídelníček a samozřejmě výčep s širokou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů.

Co vás čeká? Klid, pohoda, příjemná atmosféra uzavřené společnosti a pozornost všech příslušníků rodinného Ranče Dalu.

Hledáte netradiční místo pro vaši svatbu? Přejete si obřad venku a při náhlé změně počasí nechcete měnit místo? Pak se přijeďte podívat k nám, vyzkoušejte kuchyni a bar, prohlédněte si prostory a popovídejte s majiteli. Pak se rozhodněte…
Ranč Dalu přijímá rezervace termínů na rok 2020.
Bližší informace na e-mailu: rancdalu@seznam.cz, tel.: 606 767 346 nebo při osobní návštěvě.

svatba na ranči dalu rezervace

Přijeďte předem vyzkoušet naší kuchyni a přesvědčit se o možnostech a službách, které náš ranč nabízí.  Restaurace ranče je otevřena každý den. Po dohodě můžeme zprostředkovat oddávajícího, hudbu živou i reprodukovanou, květinovou výzdobu, dorty, fotografa a další související služby.

 

Snoubenci, kteří se rozhodnou uspořádat svůj svatební den u nás si přejí klidné místo, dostatek prostoru, čisté prostředí, dobré jídlo s příjemnou obsluhou, osobní přístup, mají rádi přírodu, zvířata, jsou to často lidé milující koně a především život.

 

sledujte naší stránku na facebooku