SLUŽBY

Ustájení koní

Nabízíme boxové ustájení pro kobylku nebo valacha. Máme zděné boxy 3×4 m, v každém boxu je napáječka, žlab, minerální lis. Koně jsou na slaměné podestýlce. Dvakrát denně dáváme seno ( ráno a večer) přes zimu mají seno 3x za den. Granule, jádro apod. záleží na majiteli koně, je hrazeno zvlášť. Koně jsou přes den ve venkovních výbězích a večer je zavíráme do boxů. V ceně za ustájení je zahrnuto dekování, pískové venkovní kolbiště o velikosti 60 x 40 m.

Dále nabízíme westernové tréninkové lekce, jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší jezdce. Na ranč navazuje pásmo lesů s koňskou stezkou.

V jezdeckém klubu je mladistvý kolektiv se závodními ambicemi ve westernových rychlostních a rodeových disciplínách. Součástí ranče je stylová restaurace, kde si po ježdění můžete v klidu vychutnat například náš hovězí steak z vlastního chovu.

Pro více informací volejte na tel.: č. 723 554 504

Posezení v příjemném prostředí ranče

Ať už přijedete v sedle, na kole, vozem či přijdete po svých, čeká na vás venkovní terasa, vnitřní prostory s barem a krbem, krytý parket s vlastním barem, vše v country stylu, domácí kuchyně, pro děti trampolína a pro zvířata čerstvá voda…

Firemní či soukromé akce, svatby

K dispozici je venkovní i vnitřní posezení, krytý parket, gril, více informací zde.

Dětské oslavy

Možnost uspořádat dětskou narozeninovou oslavu či párty. Zajištěné je vždy občerstvení i program pro děti včetně svezení na koni.

Programy pro děti mateřských a základních škol

Možnost uspořádat celodenní výlety pro děti mateřských a základních škol, programy jsou přizpůsobené konkrétní věkové kategorii. Více informací zde.

Svezení dětí na koních

Po dohodě s Nikol – Jezdecký klub tel.: 723 554 504 nebo e-mail: rancdalu@seznam.cz) je možné svezení dětí na koních na kolbišti, nutná je jezdecká přilba případně také bezpečnostní vesta (možno zapůjčit). Další informace a fotky zde.

Koloběžky k zapůjčení

Půjčte si u nás koloběžky a jeďte na výlet po okolí…

Cena: 50,-/1 hod. včetně přilby.

Pronájem parkurových překážek

Další možnosti aktivit na ranči:

Vyjížďky po okolí (ranč je napojen na páteřní jezdeckou stezku vedoucí celou ČR)

V areálu ranče – stolní tenis, šipky, volejbal, trampolína, petanque

Děti mohou navštívit kozí minifarmu