JEZDECKÝ KLUB

Podzimní příměstský tábor s koňmi

Během podzimních prázdnin bude na našem ranči probíhat příměstský tábor s koňmi. Každý den začíná v 8:00 a končí v 16:00 hod. Samozřejmě snažíme se vyjít rodičům vstříc příjezd i odjezd lze naplánovat po dohodě podle Vaší pracovní doby. Během dne se učí děti jak správně pečovat a starat se o koně. Jízda na koni je 1-2 x denně (výcvik na kolbišti nebo procházka do přírody) Pro děti budou připravené různé hry a za nepříznivého počasí budeme v teple u krbu, kde si povíme zajímavosti o koních. Tábor je určen pro děti od 6 do 15 let. Pro děti bude připraven doprovodný program. Děti dostanou teplý oběd, svačinu 2x denně a pitný režim po celý den.

plakát na podzimní tábor

Na Ranči Dalu probíhá výuka westernového ježdění a jezdecký kroužek. Dále je zde možnost svezení na koních pro děti i dospělé. Jezdecké tréninky vede Nikol Semerádová, která se věnuje závodně westernovým rychlostním disciplínám a úspěšně absolvovala vzdělávací program Instruktor jezdectví.

jezdecký klub Ranč Dalu

V případě zájmu o svezení dětí na koních nebo výuku kontaktujte Nikol.

Termín je nutné domluvit předem.Jezdecký kroužek

Jezdecký kroužek je určený pro děti od 5 do 14 let. Kroužek trvá dvě hodiny, během kterých se děti naučí jak správně pečovat a starat se o koně. Jízda na koni probíhá na lonži, kde vyzkouší různé cviky pro držení správné rovnováhy. Tyto cviky se provádějí jak v klusu tak i ve cvalu. Dále si vyzkouší práci ve stáji a co to všechno obnáší. Samozřejmostí je i teoretická část, kde získají mnoho nových informací ohledně koní.

Stáhni si přihlášku v PDF a vyplněnou pošli


Letní příměstské tábory

Na našem Ranči pořádáme příměstské tábory pro děti ve věku 6 – 15 let. Zaměřujeme se na jízdu ve westernovém stylu a vše co s tím úzce souvisí. Seznámí se s teorií o koních a také komunikaci s nimi. Tábory vede instruktorka jezdectví Nikol Semerádová, která se věnuje závodně westernovým rychlostním disciplínám. Každý den začíná v 8:00 a končí v 16:00 hod. Samozřejmě snažíme se vyjít rodičům vstříc příjezd i odjezd lze naplánovat po dohodě podle Vaší pracovní doby. Během dne se učí děti jak správně pečovat a starat se o koně. Jízda na koni je 1-2 x denně (výcvik na kolbišti nebo procházka do přírody) Pro děti budou připravené různé hry a za teplého počasí bude procházka k místnímu rybníku, kde se mohou i děti vykoupat. Děti dostanou teplý oběd, svačinu 2 x denně a pitný režim po celý den. Dále si mohou odnést domů profesionální fotografii v klip rámu ve westernovém stylu.  Více…

informace a přihláška 


Tréninkové lekce

Tréninkové lekce jsou určené pro děti od 11 let po skupinách,  nebo pro jednotlivce po domluvě. Lekce trvá 2 hodiny, během kterých se děti naučí jak správně pečovat a starat se o koně. Zaměřujeme se na výuku ve westernovém stylu, která probíhá na písčitém kolbišti. Dále bude probíhat teoretická část, kde získají mnoho nových informací ohledně koní. Během toho všeho pochopí, jaký je rozdíl mezi vožením a ježděním na koni. Pro pokročilé budou i vyjížďky do přírody a pokud budou mít zájem, tak je dokážeme připravit na závody. 

informace a přihláška Malá ukázka z pravidelné výuky malých dětí u nás na ranči