Zážitkový tábor na Ranči Dalu 2020

 

Zveme Vás na letní pobytový zážitkový tábor v malebné krajině vesničky Kozohlody, který bude probíhat
v romantických prostorách našeho ranče Dalů.

Zveme Vás na letní pobytový zážitkový tábor v malebné krajině vesničky Kozohlody, který bude probíhat v romantických prostorách našeho ranče Dalů.
Proč právě k nám?

PŘIHLÁŠKA

Jedná se o zážitkový tábor, ale přeci jen na ranči. Takže modří už vědí, jsou to KONĚ. Přestože se nejedná o tábor jezdecký, jezdit se také bude. A nejen jezdit. O konících si řekneme spoustu věcí, o jejich výcviku, vybavení, které používáme, a i o práci, která k nim neoddělitelně patří.
Je to málo? Kozohlody se nachází kousek například od Žlebů či Kutné hory, takže nás určitě bude čekat celodenní či dokonce vícedenní výlet.
Hledáte dobrodružství? Kousek od Kutné hory je vesnička Malešov, kde se nachází Skály na Vrchlici (tzv. Plotny u Malešova). Tam si děti budou moci vyzkoušet základy skalního lezení (po celou dobu budou jištěny – není kam spadnout). A samozřejmě před tím vším si je ozkoušíme při slaňování na malé skalce nedaleko ranče.
Pro ty tvořivější a přemýšlivější budou k dispozici deskové hry, programy na tvoření a různé táborové hry, ale tohle už určitě znáte. A nebojte, i odpočinek bude.
A dál? Máme ještě nějaká překvapení v rukávu, ale nechceme prozradit všechno 😉
A málem bychom zapomněli – máme trampolínu.
Proč tak málo dětí?
Je to jednoduché. Tábory děláme, protože si je chceme užít taky. Chceme poznat každé dítě a mít na něj čas. Nikde se nestraníme, s dětmi chodíme spát a vstáváme s nimi (nebo spíš před nimi). Také se pracuje s koňmi a je potřeba dávat pozor.  Jeden vedoucí na 5-6 dětí se nám osvědčil jako nejlepší řešení. Máme
tak čas se všem věnovat, hrát s nimi hry a všeho se účastnit a děti mají pocit (a nejen pocit), že jsme s nimi opravdu pořád. Program končí oficiálně ve 22 hod, ale i pak, pokud děti chtějí a nejsou unavené, tak si rádi povídáme nebo čteme tak, abychom ostatní nerušili. Některé už jsou přeci jen starší a nechodí spát se setměním, takže nemusíte mít strach, že budou koukat do stropu (nebo mobilu) a nudit se.

Na všechny se moc těší Anička a Filip.

Propozice


Termín: 1. 8. 2020 – 9. 8. 2020

Počet dětí: 12

Ubytování:
Jedná se o pobytový tábor, děti budou přespávat ve stanu či ve skupině pod stříškou „pod širákem“ ve spacácích na karimatkách. 

Stravování:
Strava zahrnuje snídani, oběd, večeři a dopolední odpolední svačinky a ovoce. Neomezený přísun potravin a tekutin. Oběd a večeře jsou teplá jídla přímo v restauraci ranče a ve stejné kvalitě. Zkuste sami ochutnat jak vaříme až přijedete. 😉
V případě zdravotních problémů se po předchozí dohodě pokusíme vyjít vstříc požadavkům na případnou dietu, i požadavkům na vegetariánskou stravu.

Nezbytné vybavení:
Je potřeba stan (případně společně s někým), spacák a karimatka. Na půjčení máme dva stany, dva spacáky a dvě karimatky.

Cena: 5 100,- Kč / dítě
Cena zahrnuje ubytování, celodenní stravu a připravený program.

Na akci s sebou bohužel není možné brát psa ani jiné domácí mazlíčky. 

 

Případné dotazy směřujte, prosím, na filip.vojtisek@gmail.com.