XIII. Sportovní den s koňmi

XIII. Sportovní den s koňmi se konal 5. srpna 2017.

Ranč Dalu Kozohlody (u Čáslavi) pořádal 5. srpna 2017 od 10 hodin ve spolupráci s NBHA Czech Republic již XIII. Sportovní den s koňmi. Konaly se zde jezdecké závody v parkurových a westernových disciplínách s bohatým doprovodným programem. Závodů se zúčastnilo na šedesát startovních dvojic a několik stovek diváků. K vidění byli jak hobby jezdci tak profesionálové z celé republiky i ze zahraničí. 

Pro nejmenší návštěvníky byl připraven dětský koutek, soutěže a již tradiční chytání dětí do lasa, kde na každé dítě bude v cíli čekala malá odměna. Kromě toho děti mohly navštívit kozí mini farmu.

Součástí této akce bylo představení Měšťanského pivovaru REBEL Havlíčkův Brod spojené s ochutnávkou různých druhů piv včetně pivních speciálů.

 

Odkaz na událost na Facebooku:  XIII. Sportovní den s koňmi

Fotogalerie: Facebook – XIII. Sportovní den s koňmi

Článek z akce: Kutnohorský deník

Partneři akce:

NBHA Czech Republic

Hidalgo – jezdecké potřeby

A care a.s – zdravotní potřeby a pomůcky

Miroslav Lepeška – fotograf

Petr Šedivý – fotograf

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu akce XIII. Sportovní den s koňmi – NBHA Czech Republic, Pivovar REBEL Havlíčkův Brod, Hidalgo Shop – jezdecké potřeby, Vetericyn CZ – zdravotní potřeby a pomůcky, Rádio Blaník, fotograf Miroslav Lepeška a Petr Šedivý Photography. 

Za technickou podporu děkujeme SDH Bratčice a ZD Vysočina Zbýšov. Velký dík patří Pekárna Vrdy, která se na této akci podílí od samého založení. Dále děkujeme technické četě pod vedením Davida, Můzimu za práci s lasem, zvukařům Vaškovi a Filipovi a zároveň všem, kteří pomáhali v restauraci, ve stánku, u vstupu, v dětském koutku, u prezentace koní a všude, kde bylo potřeba.

O regulérní průběh soutěží se postaral Honza Král, akreditovaný rozhodčí NBHA Czech Republic. Akci výborně moderoval Eda Ziebiker, kterého skvěle doplňoval Marek Kratochvíl. Děkujeme také všem jezdcům a divákům, kteří se zúčastnili XIII. Sportovního dne s koňmi.

Ještě jednou VŠEM moc děkujeme a těšíme se opět za rok!