VII. Sportovní den s koňmi

25. června 2011 jsme již po sedmé uspořádali Sportovní den s koňmi.

Po slavnostním zahájení, nástupu a krátkém průvodu po vsi začala sportovní část celého dne. Jako vždy soutěže odstartovaly parkurové disciplíny, kam jsme letos ještě přidali skok mohutnosti. První část disciplín vystřídala soutěž pro nejmenší – Židličková a poté Trail.

Mezi soutěžemi mohli diváci shlédnout dvě ukázky výcviku psů, první byla zaměřená na poslušnost a obrany a druhá na dog dancing a dog frisbee. Trailem a atypickou disciplínou – Kloboukovým závodem jsme se přesunuli do westernové části soutěží. Následovaly rychlostní disciplíny – Pole Bending a Barrel Race. Mezi těmito soutěžemi diváky pobavil svou show Jimmy Magura a nechybělo ani chytání (nejen) dětí do lasa. Po poslední disciplíně následovalo ještě slavnostní zakončení. Úspěšní jezdci si odnesli krásné poháry, finanční odměny a nechyběly ani klasické stužky.

Pro diváky bylo připraveno po celý den občerstvení, pro děti trampolína a možnost svezení na koních. Večer jako již tradičně vystoupila skupina Starý klády a tančilo se až do ranních hodin.

Fotogalerie:

Fotky ze závodů: 

Fotky z večerní zábavy: 

Foto z Fotomirekle: zde

 Více informací o vystoupeních naleznete v odkazech: